Užsiėmimai Donec eu libero sit amet quam egestas semper.

TRX kabančių diržų sistemos

TRX kabančių diržų  sistemos

 

TRX treniruoklis yra kabančių diržų sistema, kuri leidžia atlikti įvairius jėgos pratimus pasinaudojant savo kūno svoriu.
Tai nešiojamas, kompaktiškas “sporto klubas”, kuris gali būti Jūsų namuose, kelionėje, ar gamtoje, bet tik sportuojant sporto salėje bei prižiūrint profesionaliems, tam tikrus apmokymus praėjusiems treneriams, Jūs saugiai bei efektyviai galėsite pasiekti TRX teikiamą įspūdingą efektą. Iš pirmo žvilgsnio, tai niekuo neišsiskiriantis ir daug naudos nežadantis daiktas. Neapsigaukite – su šiuo treniruokliu galite sportuoti ir daryti visus pratimus lygiai taip pat, kaip ir treniruotėse su jėgos treniruokliais. Jį galite pasikabinti ant durų, medžio šakos ar ant bet kurios vietos, kurią galima apjuosti virve. Su šiuo treniruokliu sportuoja JAV jūrų pėstininkai, kareiviai, daug krepšinio žvaigždžių (Carmelo Anthony, Ch.Bosh bei daugelis kitų).

Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00