Straipsniai

Sėkmingas "Atėnės" sezono uždarymas

19 – ąjį kartą gegužės 25-27 dienomis vyko kasmetinis Palangos festivalis „Sportas visiems“, 19 –ąjį kartą į jį  vyko ir Šilutės sporto klubo „Atėnė“ mažosios ir vyresnės šokėjos .

Pirmosios dienos rytą festivalio dalyviai   kūrėsi savo gyvenamojoje vietoje, o vėliau rinkosi į treniruotę ir ruošėsi festivaliui „Sportas visiems“ bei konkursui „Džiaugsmo gimnastika“. Vakarop daugiau nei 1500 festivalio dalyvių rinkosi į Palangos miesto pagrindinį stadioną masinio šokio repeticijai, kuriame taip pat kartu repetavo sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Rietavo, Tauragės ir kt. Lietuvos miestų. Antrąją dieną visų dalyvių taip pat laukė masinio šokio repeticijos bei konkursas „Džiaugsmo gimnastika“. Šis konkursas organizuojamas  jau 19 kartą, tad  tapo prestižiniu Lietuvos šokių-gimnastikos konkursu tarp įvairaus vaikų, moksleivių amžiaus grupių sportininkų iš skirtingų Lietuvos miestų. Šilutės sporto klubo „Atėnė“ sportininkės šiame konkurse pasirodė su dvejais konkursiniais pasirodymais skirtingose amžiaus grupėse: vaikų 7-10 m. ir vyresnių moksleivių 15-19 m. Vyriausios „Atėnės“ merginos su šou pasirodymu „Slaptosios agentės“ savo scenine apranga, muzika ir šou pasirodymu sužavėjo žiūrovus ir kitus konkurso dalyvius.

Konkurse „Džiaugsmo gimnastika“ sporto klubo „Atėnė“ komanda (trenerės: Jūratė Gricevičienė ir Inga Mikutytė) buvo išrinkta į 11 geriausių komandų būrį (iš 40 dalyvavusių).  Jauniausiosios „Atėnės“ mergaitės su pasirodymu „Sapnas“ (trenerė ir šokio aut. Inga Mikutytė) tapo pagrindinėmis „Džiaugsmo gimnastika“ prizininkėmis. Trenerė I. Mikutytės  minėjo, jog patekti tarp 11 geriausių komandų nori visi dalyviai, nes tai  – galimybė šokti festivalio uždarymo metu, pagrindiniame Palangos miesto stadione. Jos nuomone   šokti festivalio uždarymo metu  jau yra tapę visų dalyvių pagrindiniu tikslu ruošiantis šiam festivaliui.

Vakarinė šeštadienio programa prasidėjo parado eisena su orkestru ir daugiau nei 3000 dalyvių. Atidarymo metu, iškilmingai buvo iškelta festivalio vėliava, išsakyta daug sveikinimų žodžių festivalio dalyviams, atliktas masinis šokis, kurį šoko apie 1500 dalyvių.

Sekmadienis Palangoje – poilsio diena, pramogos prie jūros ir festivalio uždarymo diena. Susėdusios į autobusą „Atėnė“ merginos mojo ranka Palangai su pažadu , kad grįš čia kitais metais.


« Atgal
Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00