Straipsniai

"Atėnės" merginos dalyvavo tarptautiniame TAFISA žaidynėse

Liepos 5-11 dienomis, Šiaulių regione vyko V tarptautinės TAFISA sporto visiems žaidynės! Jose dalyvvo apie 7,5 tūkstančio žmonių iš 60 pasaulio šalių. Nacionalinių sporto šakų ir žaidimų pristatymas į žaidynių programą įtrauktas nes žaidynes globoja UNESCO, kuri akcentuoja šių žaidimų ir sporto šakų, kaip nematerialiojo kultūrinio paveldo, išsaugojimo svarbą.

TAFISA žaidynės – pagrindinis pasaulio neprofesionalaus sporto renginys, vykstantis kas ketverius metus skirtinguose pasaulio žemynuose. Tai savotiška neprofesionalių sportininkių olimpiada. Dėl teisės surengti pasaulinę sporto entuziastų šventę Šiauliai konkuravo su tokiais miestais, kaip Kvala Lumpūru (Malaizija) bei San Paulu (Brazilija).

Šiose sporto žaidynėse dalyvavo ir Šilutės sporto klubo „Atėnė“ sportininkės. Merginos šoko masinį šokį drauge su 130 kitų miestų šokėjomis. Šių sporto visiems žaidynių metu „Atėnės‘ sportininkės sulaukė dižiulio dėmesio tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio svečių. Kaip pasakoja pačios merginos norinčių su jomis nusifotografuoti bei pašnekėti driekėsi eilė.

Po šventės  merginos išvyko į Joniškį, kur dalyvavo miestelio šventėje.


« Atgal
Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00