Straipsniai

Žiemos šokis 2012

 

Pirmadienį, atšiaurų, speiguotą bei pusnyse skendintį vakarą, Šilutės kultūros ir pramogų centre savo gerbėjus artėjančioms šventėms įkaitino trys garsiausi mūsų miesto šokių kolektyvai: „Lūgnė“, „Žvaigždūnė“ ir „Atėnė“.

Kalėdinis renginys „Žiemos šokis“ – tarsi energetinis užtaisas, kokteilis „Trys viename“, tik dar kartą patvirtino, kad tokio gražaus, energingo, elegantiško ir aktyvaus jaunimo kaip Šilutėje turėtų pavydėti bet kuris kitas miestas.
 
Kultūros ir pramogų centro salėje vieną šokį kitu keitė elegantiškasis „Lūgnės“ kolektyvas, ekstravagantiškų panterų – „Žvaigždūnės“ ir valiūkiškai karštų – „Atėnės“ šokių klubų merginos. Būtų galima drąsiai pritarti renginio vedėjo Marijaus Budraičio žodžiams: „Mes užaugome – užaugo mūsų svajonės, norai“. Užaugo ir mūsų miestą garsinantys šalyje bei už jos ribų šokėjai. Jie užaugo savo ambicijomis, veikla, nuveiktais darbais, pasiektais tikslais.
 
Štai, sportinių šokių klubas „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė), jau gyvuojantis 20 metų, ant scenos atidavė duoklę garsiausiems šokių karaliams: valsui, rumbai, mambo, o tuo pačiu – pasveikino visus susirinkusiuosius su artėjančiomis šventėmis, padėkojo šilutiškiams už palaikymą, dėmesį ir įvertinimą.
 
Ateinančiais metais taip pat jau dvidešimtmetį švęsiantis šokių kolektyvas „Žvaigždūnė“  (vadovės Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė) scenoje linksmino nuotaikingais šokiais. „Žvaigždūnės“ šokėjai – mažieji penkiamečiai ir jaunos grakščios merginos – daugkartiniai respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatai. Kolektyvas, dalyvaujantis įvairiuose festivaliuose, konkursuose Lietuvoje bei užsienyje, tą vakarą Kultūros ir pramogų centro scenoje sublizgėjo kaip spalvingiausias kalėdinis papuošalas.
 
Sporto ir sveikatingumo centro „Atėnė“ (vadovė Jūratė Gricevičienė) karštosios šokėjos įrodė, kad jokie žiemos šalčiai nėra baisūs, jei esi jaunas, žavingas, entuziastingas ir veiklus. Merginos išsiskyrė valiūkiškais šokiais „Po pamokų“, „Slaptosios agentės“. Be abejonės, „Atėnė“ – kovingos ir energingos mūsų miesto merginos. Šiam šokių klubui jau 14 metų, ir net 8 paskutiniuosius metus jis yra tituluojamas vienu geriausių Lietuvos sportinių šokių kolektyvu.
 
Fanų mūšis
 
Žinoma, šokio ritmo išjudinti ir į sceną pakviesti buvo visų trijų šokių kolektyvų gerbėjai – išmušė ir fanų valanda. Pasirodo, kai scenoje šoka merginos, patys drąsiausi tampa vaikinai ir nebijo susigrumti fanų „Proto mūšyje“. Renginio vedėjas M. Budraitis vaikinams uždavė keletą klausimų iš pasaulinės šokių istorijos. Laimingajam šokių žinovui atiteko kompaktinė plokštelė „Pamario krašto dainų rinkinys“. 
 
Štai taip pirmadienį prasidėjo viena iš karščiausiųjų savaičių pasitinkant šventas Kalėdas. O kur kitur, jei ne pačioje Šilutės kultūros širdyje – Kultūros ir pramogų centre – galima sušildyti dvasią kalėdine nuotaika ir užvesti kūną artėjančioms linksmybėms. Gražuolė Kalėdų eglė, mirgėdama žybčiojančiomis lemputėmis, priminė visiems ateinantiesiems ir išeinantiesiems, kad jau laikas tapti geresniais, šiltesniais, besišypsančiais, jaunatviškais, turinčiais tikslus ir jų siekiančiais.
 
Autorė: Saulina Jokubauskaitė

« Atgal
Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00