Straipsniai

Šilutės sporto klubas „Atėnė“ lankėsi Latvijoje

„Keliaujantis festivalis 2014“, tai festivalis kurį organizuoja VšĮ „Pramogų karalystė“, kasmet keliauja vis į kitą miestą - į Rygą, Krokuvą, Taliną, Prahą, ir kitus Europos šalių miestus.

Šiais metais šis Baltijos šalių šokių ir dainų festivalis vyko Rygoje. Ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos, Latvijos, Baltarusijos suvažiavę vaikai ir paaugliai pristatė savo šalių tautinį ir šiuolaikinį meną. Šiame festivalyje pirmą kartą dalyvavo ir Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokėjos.

Daugiau kaip 30 šokėjų (trys grupės nuo 7 iki 18 metų amžiaus) parodė 3 šokius. Kurie buvo palydėti gausiais ir garsiais žiūrovų plojimais. „Atėnė“ gavo pakvietimą į jubiliejinį „Keliaujantį festivalį“, kuris vyks kovo pabaigoje Lenkijoje, Krokuvos mieste. Taip pat visi dalyviai gavo skirtas organizatorių dovanėles su festivalio atributika, o trenerė - padėkos raštą.

Šilutės sporto klubas „Atėnė“ buvo apgyvendintas naujame viešbutyje Rygos miesto centre.
Pailsėjusios šokėjos, kitą dieną aplankė Rygos senamiestį, linksmai ir žaismingai praleido laiką Jūrmalos vandens pramogų parke „LIVU“.

Grįžtant namo visos šokėjos tryško gero nuotaika ir energija, jos dalinosi įspūdžiais apie festivalį, Rygos miestą ir žinoma patirtais nuotykiais „LIVU“ vandens pramogų parke.


« Atgal
Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00