Straipsniai

Atjaunėję ir žvalūs senjorai kartu su sporto ir sveikatingumo centru

2013-12-13 05:53:09, Saulina Jokubauskaitė


 


Ketvirtadienį su trenksmu ir nauju energijos antplūdžiu palydėti sportiškų metų į sporto ir sveikatingumo centrą „Atėnai“ rinkosi vyriausieji lankytojai, senjorai. Šiemet Centre jau trečius metus iš eilės buvo įgyvendinama sveikatinimo programa „Išlikime jauni ir žvalūs“, kurią rėmė Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo fondas. 

Gruodžio 12-osios popietę „Atėnų“ sporto salėje, kur per savaitę du kartus rinkdavosi senjorai tvirtinti savo kūnus, sveikuoliškais, namuose keptais pyragais, įvairiais užkandžiais, garuojančia arbata ir kava buvo padengti stalai.

Visus į atsisveikinimo popietę atvykusius senjorus trenerės Jūratė ir Irma pakvietė ne tik pasidžiaugti prabėgusiais trimis mėnesiais Centre bei treniruočių salėje, bet kartu linksmai patrepsėti šokio sūkuryje.

Skambant akordeono muzikai senjorai kartu su trenerėmis darė pratimus ir užsitikrino puikią nuotaiką.

Po linksmos ir judrios įžangos centro vadovė, trenerė Jūratė Gricevičienė pasveikino visus susirinkusiuosius su artėjančiomis šventėmis, pasidžiaugė treniruočių metu prasmingai praleistu laiku bei palinkėjo, kad ir toliau senjorai būtų tokie šaunūs, ryžtingi, valingi, nepasiduodantys. Žinoma, sveikata yra brangiausia, ką turime, todėl centro trenerės Irma ir Jūratė palinkėjo senjorams pačios geriausios sveikatos, stipraus imuniteto, kuris gerokai sutvirtėjo treniruočių metu.

Vėliau senjorų laukė siurprizas – kiekvienam dalyviui atskiras palinkėjimas, pačių trenerių paruoštose atminimo dovanėlėse.

Savo ruožtu senjorai taip pat buvo parengę padėkos dovanas savo mylimoms trenerėms.

Su sportu nežada atsisveikinti

Šiemet sveikatinimo programą „Išlikime jauni ir žvalūs“ lankė 36 krašto senjorai. Dauguma iš jų - jau ne vienerius metus sportuojantys ir stiprinantys savo kūnus Centre.

Vyriausioji lankytoja, ponia Emilija (84 m.) prisipažino, kad į kiekvieną užsiėmimą autobusu atvažiuoja net iš Degučių kaimo. Moteris į Centrą pėsčiomis ateina iš stoties ir neslepia džiaugsmo, kad „Atėnuose“ gali turiningai praleisti savo laisvalaikį. Emilija ir toliau lankys treniruotes bei stiprins savo kūną.

Ponia Regina (80 m.), gyvenanti Šilutėje, taip pat prisipažino, kad džiaugiasi pasiektais rezultatais ir sugrąžinta jaunyste.

Daugelis kalbintų senjorų po treniruočių ir aktyvaus sporto Centre net pamiršo namuose sukauptas krūveles vaistų. Sporto ir sveikatinimo programa sugrąžino didžiulį jėgų antplūdį ir jaunystę.

Sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai“ įgyvendinta programa „Išlikime jauni ir žvalūs“ – puikus įrodymas, kad, norint kažką pasiekti – viskas įmanoma. Tai – tarsi naujas požiūris į sveikatą, pagyvenusių žmonių rūpestį dėl savęs, integravimąsi besikeičiančioje visuomenėje, skirtingų kartų bendravime.

Sveikų ateinančių metų

Sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ darbuotojai linki visiems šilutiškiams ramių ir malonių artėjančių švenčių – stebuklų meto. Stebuklais tikėti reikia. „Vertinkime, ką turime, branginkime.“, - sakė trenerė Jūratė Gricevičienė.
Pasitikdami 3014-uosius nepamirškime ir šypsenos, kuri žmones daro šiltesniais, artimesniais.

 


« Atgal
Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00