Straipsniai

ATRANKA į "SHOW DANCE" įvyko

Praėjusią savaitę Sporto ir sveikatingumo centre "ATĖNAI" įvyko "Striksės show dance" šokėjų atranka. Atrankoje susirinko apie 20 merginų, kurių amžius nuo 14 iki 18 metų.  

Merginų sugebėjimus vertino SSC "ATĖNAI" trenerės Jūratė Gricevičienė ir Inga Mikutytė.

Pirmiausia šilutiškės užpildė anketas, kuriose nurodė, kodėl nusprendė dalyvauti atrankoje. Vėliau visos drauge su trenere Inga atliko kelis šokių žingsnelius, tempimo pratimus.

Komisija, įvertinusi merginų sugebėjimus, kvietė jas ir pasikalbėti.

Atrankoje dalyvavusi Kornelija, paklausta kaip jautėsi ir kokia nuotaika buvo prieš atranką, sakė, kad jautėsi tikrai nedrąsiai."Nepažįstama vieta, nepažįstami žmonės ir visai nežinai, kas laukia ir ką reikės daryti. Tačiau nuotaikos buvo puikios. Smagiai praleidau laiką," - kalbėjo Kornelija.

"Lankau meno mokykloje choreografijos klasę, tačiau labai norėjau išbandyti kitokį šokių stilių. Noriu būti lankstesnė. Noriu ne tik šokti, bet ir sportuoti. Manau, čia puiki vieta realizuoti savo norus," - sakė Dovilė.

"Silutiškis.lt" redakcija sveikina merginas prisijungus prie šaunaus šokėjų būrio, linki gero sezono ir puikių pasiekimų!

V.Daukšaitė

Foto rasite čia: http://silutiskis.balsas.lt/fotogalerija/renginiai-ir-ivykiai/-ivyko-strikses-show-dance-sokeju-atranka-475/

Informacinis šalt. www.silutiskis.lt


« Atgal
Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00