Straipsniai

"ATĖNŲ" disco vakarėlis

 

Pasibaigė vasara, atėjo ruduo ir  daugeli iš mūsų kankina padidėjęs nuovargis, liūdesys, dėmesio stoka. Vienas iš pagrindinių būdų padėti sau yra sportas.

Šeštadienį sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“ pradėjo naują sezoną ir visus norinčius kvietė nemokamai pasportuoti ir išbandyti grupines treniruotes. Tą dieną norinčių pasportuoti atsirado labai daug. Pirmieji lankytojai 9 val. skubėjo į dviračių treniruotę. Vėliau klubo lankytojai ir svečiai galėjo išbandyti ir sezono naujoves-šlaunų ir sėdmenų, dinaminio tempimo bei „Dance jaunimui“ treniruotes. Dėl dalyvių gausos dauguma treniruočių perkeliame i krepšinio salę, kurioje kelios dešimtys moterų ir merginų liejo prakaitą.

Sporto klubas nepamiršo ir pačių mažiausiųjų klubo lankytojų, kuriuos 11 val. kartu su tėveliais kvietėme į „Vaikučių klubą“. Vaikams nebuvo kada nuobodžiauti, nes padedami tėvų, vaikučiai darė pratimus. Smagiausi treniruotės momentai buvo pratimai ant kamuolio, bei pėdučių takas. Pasibaigus intensyviai treniruotei, vaikai galėjo pasigardžiuoti lauže keptomis dešrelėmis ir kitais skanumynais.

Nuo šio sezono sportuoti „Atėnuose“ galės ir nėsčios moterys, ir mamytės su kūdikiais. Pratimai parenkami pagal nėštumo trimestrus, jie stiprina moters organizmą, užtikrina normalią nėštumo eigą, o po gimdymo padeda greičiau atkurti buvusias formas. Mamos ir vaiko treniruotėje gali lankytis  mamytės su kūdikiais nuo 3mėn. Čia mamytėms kūdikis tarnauja,  kaip sporto įrankis.

Naujojo sezono atidarymą vainikavo vakaro „Disco“ vakarėlis, į kurį rinkosi sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ klubo lankytojai su savo antrom pusėm, bei artimiausiais draugais. Vakarėlio svečius linksmino tokios grupės kaip „ABBA“ ir „Weather Girls“. Taip pat vakaras neapsiėjo ir be pasaulinio garso choreografės Samantos Cholinos, ji pagal disco stiliaus muziką, vakaro svečius kvietė į šokių aikštelę.

Vakarui įpusėjus šokių aikštelėje pasirodė, šokių projekto „Tu gali šokti su mumis“ šešios poros, kurios norėjo išmėginti savo jėgas ir sugebėjimus šiame projekte. Komisijos nariai poras vertino griežtai, nepagailėjo komentarų ir replikų, o labiausiai savo komentarais pasižymėjo garsus Lietuvos choreografas Petras Liulys- Smoriginas.

Vakaro kulminacija „Disco“ karaliaus ir karalienės rinkimai, kuriais tapo Rolandas Milkintas ir Sonata Liepienė.

Po oficialios vakarėlio dalies šokiai ir linksmybės tesėsi iki ryto.


« Atgal
Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00