Straipsniai

"Atėnė" tęsia savo pergales

Nesenai grįžusioms iš varžybų Radviliškyje ir parvežusioms bronzos medalius Šilutės sporto klubo „Atėnė“ sportininkės nesiilsėjo, o toliau turėdamos porą savaičių, ruošėsi labai svarbiam Lietuvos aerobinės gimnastikos pereinamosios lygos čempionatui, kuris vyko š.m. kovo 10 d. sporto rūmuose „Aukštaitija“ Panevėžio mieste.

Varžybose dalyvavo per 150 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų, su kuriais varžėsi ir Šilutės sporto klubo „Atėnė“ sportininkės savo amžiaus grupėse, vieneto, trejeto, šešeto rungtyse.

Varžybos ypač buvo sėkmingos Raimondai Balserytei, Giedrei Raudytei, Aurelijai Kazlauskaitei, šios merginos pereinamosios lygos čempionate užėmė pirmąją vietą ir laimėjo aukso medalius, o Gabrielė Aliukonytė 15-19 metų amžiaus grupėje vieneto rungtyje iš keturiolikos varžovių iškovojo antrąją vietą ir buvo apdovanota sidabro medaliu.

Tad sveikiname sportininkes su laimėjimais ir linkime sėkmės, bei tokių pat gerų rezultatų kitose varžybose, kurios šiais metais birželio mėnesį vyks Šilutės mieste.