Straipsniai

Baigėsi moksleivių vasaros sporto stovykla

Šilutės sporto klubas „Atėnai“ nuo birželio 11 d. kvietė moksleivius į dviejų savaičių vasaros sporto stovyklą. Norinčių moksleivių atsirado labai daug. Stovyklos tikslas buvo ne tik gerai praleisti laiką, bet ir ugdyti vaikų ištvermę, lankstumą, bendravimo įgūdžius.

Stovykla buvo suskirstyta į keturias komandas, kurios kiekvieną dieną varžėsi skirtingos rungtyse, žaidimuose. Po kiekvienos tokios dienos jie pelnydavo savo komandai taškus, kuriuos susumavus stovyklos pabaigoje bus žinoma komanda nugalėtoja ir kuri bus apdovanota.

Stovykla neapsiėjo be pramogų ir gimtadienių. Ta proga vieną stovyklos dieną, buvo rengiamas vakarėlis, kurio metu vaikai šoko „Zumbos“ rimtu, valgė tortą ir pramogavo. Taip pat stovykla neapsiėjo ir be žygio į gamtą, kur buvo didžiausia užduotis komandoms surasti paslėptą lobį, kurio paieškai reikėjo tvirto ir stipraus komandinio žaidimo.

Kaip žinome daugumai vaikų patinka maudynės, tad ne išimtis ir mūsų stovyklautojai. Jiems labiausiai patiko išvyka prie jūros ir tvenkinio, kur rungtyniavo varžybose su vandens šautuvais ir statė smėlio pilis.

 Pasak vaikučių tėvelių, vaikai grįžę po stovykloje praleistos dienos jie tapdavo labai ramus ir pavargę, tad anksti eidavo miegoti.

Greitai prabėgo dvi savaitės, tad paskutinę stovyklos dieną daug teigiamų emocijų sulaukė ir žygis po įvairias miesto žymias vietas dviračiais. Nuo ankstaus ryto, vaikai būriavosi su savo dviratėmis priemonėmis, apžiūrinėjo vieni kitų dviračius. Vaikams didžiausią įspūdį sukėlė, tai kad jie dar niekada nėra su tokiu būriu dviračių važiavę į išvyką.

Išvykos pabaigą vainikavo gausūs ir skanūs pietūs gamtoje, bei svarbiausias dalykas visos stovyklos metu, tai visų komandų žaidėjų apdovanojamai diplomais ir prizais už dalyvavimą sporto stovykloje.

 Po gražios ir turiningos dienos, su šypsena veiduose ir gera nuotaika, atsisveikino visi stovyklautojais iki kito karto.


« Atgal
Šilutės sporto klubas "ATĖNAI" Tel. 8 (441) 54 898, mob. tel. 8 (687) 93 628, el. paštas: info@atene.lt, Gluosnių g.13B,LT-99126 Šilutė, darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI 9.00-14.00